Úvodní stránka » Aktuality » 6. Žebětínské trampobraní 11.1.2014 - jaké bylo?

6. Žebětínské Trampobraní - jaké bylo?

Dne 11.1.2014 se konal v pořadí již šestý ročník trampského festivalu Žebětínské Trampobraní. Letos první v pořadí zahráli domácí Kati, kteří ve velmi krátkém vystoupení zahráli i dvě novinky - Barevný stíny od Wabiho a poměrně málo známou píseň Johnny od osvědčené dvojice Rolf Staněk/Joe Jégr.

Další interpreti, nově vzniknuvší kapela Bounty s repertoárem na pomezí trampské písně a folku, předvedli osobitý styl s autorskými i převzatými písněmi. Před přestávkou zahrála legendární Chrpa, která potěšila příznivce tradiční i moderní trampské písně. Karlos s Káťou dostali za letošní sponzoring a všeobecnou pomoc a podporu pamětní list a CD (patří jim veliké díky!!!) a pak již následovala přestávka.

Po ní zahrála kapela Pekaringo, která předvedla nové album "Kanada", které se zde později i pokřtilo za přítomnosti muzikantů, kteří se spolupodíleli na nahrávce. Po zaslouženém ohlasu vystoupil nestor Miki Ryvola, který předvedl plejádu svých známých, spíše pomalejších, písní i bratra Wabiho. Na závěr jej doprovodili kamarádi z Pekaringa a Slimák.

Celým večerem nás doprovázeli dva spíkří Pepe a Pupa, kterým rovněž jako ostatním účinkujícím, moc děkujeme. Divákům patří další velký dík za bezvadnou atmosféru - sál byl do posledního místa vyprodán. Jam session už tradičně patří k zakončení akce.

Aby toho děkování nebylo málo, tak díky patří za ohlasy - ty pozitivní i ty negativní. Bereme je jako inspiraci i poučení do dalšího ročníku neb je stále co zlepšovat.

Fotografie lze najít zde na stránkách, neoficálně potom zde:

Máte další fotky? Pošlete nám odkaz do vzkazů nebo mailem!

Recenze a reakce na akce zatím existuji tyto, něco je i na Facebooku (budeme doplňovat)

 

Do sedmého ročníku AHOJ!

Vaši Kati ze Štatlu Je na prachy

 

KATI

trampské seskupení