Úvodní stránka » Aktuality » Ohlédnutí za Louny, Chrudimí a letošními Letokruhy

Ohlédnutí za Louny, Chrudimí a letošními Letokruhy

Během března a začátku dubna se odehrálo několik akcí. Úvodní se konala v Lounech, kde jsme si zahráli s Medvědovou skupinou ve zdejším loutkovém divadle. Bylo to zatím nejvzdálenější vystoupení kapely. Hrálo se akusticky a rovněž se pak jamovalo. I když nebylo přítomno nijak velké množství diváků, bylo to příjemné zejména díky setkání s kamarády a kamarádkami, které často bohužel nepotkáváme.

 

Chrpa patří oprávněně mezi trampské legendy. Moc rádi jsme přijali jejich pozvání do Chrudimi a mohli si zahrát společně s nimi a Jitkou Vrbovou a Standou Chmelíkem (Akáty). Večer byl pohodový, stejně jako pozdější setkání při kytarách v přilehlé hospůdce, které se protáhlo do pozdních hodin.

 

Poté si odběhl Stařka zahrát na vernisáž výstavy o Kramolíně pár písniček od Rolfa do Třebíče a následovaly Letokruhy anebo Poselství Wabiho Ryvoly na Sýpce v Brně-Medlánkách. Zde se večerem linuly písně Wabiho a jiných autorů v podání Katů a Carramby z České Třebové. Hlavní host Vojta Kiďák Tomáško hrál pouze své autorské písně. V konečném společném podání Wabiho píseň Letokruhy uzavřela tuto přehlídku. O Letokruzích je článek i zde: http://www.musicopen.cz/index.php/koncerty/3465-letokruhy-aneb-poselstvi-wabiho-ryvoly. A video: http://pepik1963.rajce.idnes.cz/2014-04-04_Letokruhy/#2014-04-04_Letokruhy_11_.jpg

 

Těšíme se na další akce :)

KATI

trampské seskupení